Luxusní hotely i pohoda u místních – takové je ubytování v letovisku Brela

2

 

Chorvatské letovisko Brela patří k nejexkluzivnějším letoviskům Střední Dalmácie. Jelikož jsou si této skutečnosti místní vědomi, ubytovací kapacita je zde notně omezená. Do Brely míří turisté všech věkových i příjmových skupin. Není proto výjimkou, pokud během své letní dovolené narazíte na známé české i zahraniční herce nebo celebrity, jež zde – stejně jako vy, přijeli vypnout a nasát jedinečnou atmosféru, která je pro toto letovisko typická. I přesto, že je zde ubytovacích kapacit notně poskrovnu, na své si přijde skutečně každý.

 

Ubytování v soukromí jako cenově nejdostupnější varianta

 

Dovolená v Chorvatsku je stále považována za cenově dostupnou. Značně k tomu přispívá skutečnost, že se zde můžete ubytovat za poměrně slušnou částku v některé z vilek nebo apartmánů místních obyvatel. Takové ubytování si můžete zajistit buďto z pohodlí domova prostřednictvím portálů, jež se na tuto specifickou službu primárně specializují, nebo zde přijet „jen tak“ a hledat volné ubytovací kapacity přímo na místě. Ubytovací kapacity v soukromí jsou v drtivé většině situovány v severní části letoviska, které je klidnější, což ocení zejména lidé vyznávající pohodové a ničím nerušené trávení letní dovolené bez všudypřítomných barů a hlučných diskoték.

 

Luxusní hotely pro náročné

 

Naopak jižní část Brely je vyčleněna zejména pro megalomanské hotely, příjemné taverny a noční bary. Hotely jsou situovány ve stínu vzrostlých borovic, což jejich návštěvníci ocení zejména během pravého poledne, kdy je i na pláži takřka k nevydržení. Mezi nejluxusnější ubytovací kapacity tohoto letoviska patří nepochybně hotely Bluesun Berulia & Berulia Beach, Bluesun Soline, Bluesun Marina a Bluesun Maestral. Exkluzivní služby zahrnující nespočet wellness a sportovních aktivit, stejně jako bohaté animační programy pro děti a dospělé nebo vyhlášené jídlo – i to může být součástí vaší dovolené, za kterou si však budete muset v tomto případě nějakou tu korunku připlatit.